Про компанію


Наявність килима в дизайні інтер'єру - це сучасний і часто оригінальний спосіб створення затишної атмосфери і унікального стилю приміщення. Підходити до їх вибору необхідно на етапі планування загального стилю кімнати або безпосередньо після завершення ремонту в будинку.

 

Наша мережа магазинів "Килимовий ярмарок" в Україні готова запропонувати Вам широкий вибір килимових виробів. У наших каталогах Ви можете купити килим моделей турецьких, перських, бельгійських виробників, виконані в різному стильовому оформленні, з натуральних і штучних матеріалів, повністю екологічних і безпечних для Вашого здоров'я і здоров'я ваших близьких. Великий асортиментний ряд, представлений нашою мережею килимових маркетів, дозволить підібрати кожному з Вас оригінальні рішення для найсміливіших і вдалих стилістичних виконань дитячих, спалень і гостьових кімнат.

 

"Килимовий ярмарок" найбільша мережа магазинів в Україні. Наші маркети представлені по всій Україні, Ви можете купити килим у Києві, Харкові, Дніпрі, Хмельницькому, Тернополі, Вінниці,  Луцьку, Івано Франківську, Львові, Ковелі, Ужгороді, Тячеві. Купуйте якісний килим за вигідними цінами. Контакти.